Realizacje

 

Regalo Gifts Group

Zostaliśmy poproszeni o całkowite przebudowanie marki Regalo Gifts Group. Dzięki temu powstał nowoczesny logotyp wpisujący się w aktualne trendy. Nowy wizerunek marki wprowadza dużo świeżości i nowoczesności, natomiast wykorzystana kolorystyka sprawia, że jest on bardziej dynamiczny.

Glam Wedding

Glam Wedding to firma, zajmująca się organizowaniem wesel pod kątem audiowizualnym. Przygotowaliśmy dla klienta identyfikację wizualną, począwszy od logotypu. Postawiliśmy na elegancki design połączony z nowoczesnymi rozwiązaniami, aby wizerunek marki prezentował się profesjolanie.

AS Finanse

Zostaliśmy wyznaczeni do wprowadzenia nowej marki na rynek. AS Finanse to firma zajmująca się doradztwem finansowym. Poza logotypem oraz projektami identyfikacji wizualnej przygotowaliśmy dla firmy nowoczesny serwis internetowy, pełny nowoczesnych efektów z zakresu UX.

PrintSto

PrintSto to firma, która specjalizuje się w tworzeniu nadruków jedną z najnowocześniejszych technologii jaką jest druk DTG. Współpraca rozpoczęła się od przerobienia logotypu firmy. Pozwoliło to na stworzenie spójnego wizerunku marki. Dzięki wykorzystaniu najświeższych rozwiązań z zakresu UX oraz trendów w projektowaniu uzyskaliśmy atrakcyjny wizualnie i przyjazny użytkownikowi serwis internetowy.

High Class Brands

Strona wizerunkowa dla marki High Class Brands, dystrybutora wyłącznie ekskluzywnych alkoholi. Dla naszego Klienta przygotowujemy serwis internetowy. Ekskluzywne alkohole wymagają ekskluzywnej oprawy – one-page layout oraz parallax będą idealnym rozwiązaniem!

Restauracja Diavolla

Firma Rad-Pik specjalizuje się szeroko pojętym doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Nasza agencja została zaproszona do współpracy, której głownym założeniem była całkowita zmiana wizerunku firmy. Stworzona przez nas witryna to nowoczesne rozwiązanie, pełne najnowszych rozwiązań z dziedziny webdesign’u.

HD Technology

Byliśmy odpowiedzialni za wprowadzenie marki HD Technology na rynek. Przygotowaliśmy logotyp, identyfikację wizualną oraz stronę internetową. Przygotowaliśmy nowoczesny serwis internetowy. Serwis pełen efektu parallax, płynnych przejść oraz dużych zdjęć obrazujących ofertę firmy.

Herz System

DobrySklep to sklep z akcesoriami GSM. Został on otwarty przez firmę DobrySerwis, którą również wprowadzaliśmy na rynek. Obecnie sklep posiada prawie 3000 produktów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom uzyskaliśmy przejrzysty i przyjazny użytkownikowi sklep internetowy.

Restauracja Rokola

Zajmujemy się oprawą graficzną Restauracji Rokola. Poza projektami logotypu oraz wszelkich materiałów reklamowych czy menu Restauracji, zaprojektowaliśmy również serwis www. Wykorzystaliśmy wiele nowoczesnych rozwiązań jak parallax oraz mikroefekty user experience.

Przedszkole Przytulaki

Współpracę z Przedszkolem Przytulaki rozpoczęliśmy od kooperacji z klientem oraz architektem odnośnie wystroju wnętrza przedszkola. Chcieliśmy zadbać, żeby zarówno wnętrze, jak i identyfikacja wizualna spójnie tworzyły wizerunek marki.

RadPik

Firma Rad-Pik specjalizuje się szeroko pojętym doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Nasza agencja została zaproszona do współpracy, której głownym założeniem była całkowita zmiana wizerunku firmy. Stworzona przez nas witryna to nowoczesne rozwiązanie, pełne najnowszych rozwiązań z dziedziny webdesign’u.

Menu