Agencja APR

Intuicyjny Serwis Rekrutacyjny

Strona agencji budująca świadomość marki w branży Human Resources, jako odpowiedź na potrzeby rynku oraz Klientów chcących skorzystać z usług Agencji pracy APR.

O projekcie

W ramach współpracy z Agencją Pracy Tymczasowej APR stworzyliśmy i zaprojektowaliśmy stronę oferującą łatwy dostęp do informacji, dotyczących usług na rynku Human Resources. Intuicyjna i przejrzysta witryna ma za zadanie wspierać zarówno pracowników poszukujących pracy, jak i pracodawców poszukujących wykwalifikowanych pracowników.

  • Doradztwo projektowe
  • Opracowanie architektury informacji
  • Przygotowanie projektów funkcjonalnych
  • Projektowanie graficzne
  • Web development
  • Badania z udziałem użytkowników

2x

Wzrost współczynnika konwersji

5

Przeanalizowanych person użytkowników

Wyzwanie

Głównym założeniem było stworzenie witryny o przejrzystej strukturze, umożliwiającej dotarcie do najważniejszych informacji, przy pomocy intuicyjnych ścieżek klienta. Niezbędnym elementem było przedstawienie Value Proposition, jakim jest kompleksowość usług Agencji APR.

Obecnie opracowujemy system umożliwiający docelowej grupie użytkowników dostęp do ofert pracy oraz dostęp do wykwalifikowanej kardy pracowników. Zautomatyzowanie procesów pozwoli na sprawną i szybką rekrutację oraz zatrudnienie.

Proces

Strategy

Cele, KPI, Planowanie

Discovery

Audyt UX

Wywiady pogłębione

Ścieżki użytkowników

Definition

UX Design

UI Design

Prototypowanie

Testy użyteczności

Development

Persony

Zrozumienie grupy docelowej było zasadniczym punktem realizacji założeń projektu, do czego posłużyły nam wzorce użytkowników w postaci Person.

Architektura informacji

Użyteczna architektura informacji wpływa na pozytywne odczucia użytkownika, zadbaliśmy o uporządkowany układ i oznaczenia informacji na stronie.

Badania z użytkownikami

Celem przeprowadzonych przez nas badań z użytkownikami było zdobycie jak najbardziej wartościowych danych jakościowych oraz ilościowych. Uzyskane przez nas informacje, zebrane w dobrze zaplanowanych warsztatach pozwoliły nam na dostęp do jasnego i realnego obrazu opinii użytkowników.

User interface

Precyzyjny i efektywny proces projektowania User Experience, jak i UI Design zaowocował użytecznym i przyjaznym interfejsem.

Rezultat

Nasz zespół stworzył i nadal rozwija, nowoczesną i intuicyjną stronę internetową agencja-apr.pl, zarówno w wersji desktop, jak i mobilnej. Zaprojektowaliśmy optymalne rozwiązania User Experience, które odpowiedziały na oczekiwania i potrzeby użytkowników. Duży nacisk położyliśmy na wyeksponowanie Value Propositon i prezentację usług Agencji APR. To wszystko zaowocowało wzrostem poziomu satysfakcji użytkowników.

2x

Wzrost współczynnika konwersji

5

Przeanalizowanych person użytkowników

15

Unikalnych ekranów strony www

Chcesz zobaczyć więcej?