DoSzklarni.pl

Nowoczesna platforma E-commerce B2C

Funkcjonalny sklep internetowy zaprojektowany, uwzględniając dobrze przemyślany UX i wysokiej klasy minimalistyczny design, skupiający uwagę na oferowanych produktach.

O projekcie

Wynikiem współpracy z firmą NUTRI-PLANT jest nowoczesny sklep internetowy przyjazny użytkownikom doszklarni.pl. Opierając się na zaprojektowanych makietach i badaniach z użytkownikami, opracowana została przejrzysta struktura witryny. Spełnia ona zamierzony cel, przedstawiając produkty jako centrum doświadczenia użytkownika, realizując tym samym założone cele biznesowe firmy.

  • Doradztwo projektowe
  • Warsztaty z klientem
  • Opracowanie architektury informacji
  • Przygotowanie makiet
  • Projektowanie graficzne
  • Web development
  • Badania z udziałem użytkowników
  • Integracja z systemami zewnętrznymi

5X

Średni wzrost liczby zamówień

36

Unikalnych ekranów strony www

Wyzwanie

NUTRI-PLANT to prężenie rozwijająca się marka oferująca profesjonalne środki do produkcji ogrodniczej. W sprzedaży tradycyjnej Firma dobrze znana jest na terenie całej Polski, jak i poza granicami kraju. Wraz z poszerzaniem oferty oraz rozbudową sieci sprzedaży, NUTRI-PLANT do pełni sukcesu brakowało jednego elementu - systemu sprzedaży on-line.

Proces

Strategy

Cele, KPI, Planowanie

Discovery

Audyt UX

Wywiady pogłębione

Ścieżki użytkowników

Definition

UX Design

UI Design

Prototypowanie

Testy użyteczności

Development

Szybkie i skuteczne

Makiety Low fidelity

Po zakończeniu badań zaczęliśmy tworzyć szkice dla różnych sekcji strony. Głównym celem było stworzenie intuicyjnej i wygodnej architektury UX dla strony internetowej. Niektóre z początkowych szkiców pozostały takie same, podczas gdy inne doświadczyły wielu zmian.

Ścieżka klienta

Projektując makiety dokładnie, analizowaliśmy każdy krok w planowanej ścieżce Klienta. Doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że im krótsza ścieżka klienta, tym wyższy współczynnik konwersji.

Prawie 50 ekranów

Wireframes

Opracowaliśmy prawie 50 ekranów i sporządziliśmy ich mapę, przedstawiając poszczególne ekrany serwisu, ich hierarchię w całej strukturze strony i wzajemne powiązania.

User interface

Przeprowadzone testy A/B z użytkownikami, przyczyniły się do przygotowania intuicyjnego interfejsu serwisu B2C jakim jest doszklarni.pl.

Chcesz zobaczyć więcej?