Mycie i czyszczenie

Serwis firmowy ze świadomością marki

Serwis firmowy dla wiodącej firmy w swojej branży, odpowiadający potrzebom użytkowników będących potencjalnymi Klientami firmy Mycie&Czyszczenie.

O projekcie

Wprowadzenie marki na rynek to coś co projektanci lubią najbardziej. Przykładem jest firma Mycie&Czyszczenie, dla której przygotowaliśmy zapadający w pamięć logotyp wraz z identyfikacją wizualną firmy.

Kolejnym krokiem było stworzenie nowoczesnego serwisu internetowego stanowiącego dopełnienie budowania świadomości marki w branży. Strona intuicyjnie przeprowadza przez swoją strukturę użytkowników, w przejrzysty sposób prezentując szeroką ofertę usług M&C.

  • Branding firmy oraz strategia
  • Opracowanie architektury informacji
  • Przygotowanie makiet
  • Projektowanie graficzne
  • Web development
  • Badania z udziałem użytkowników
  • Obsługa bieżąca

8

Kluczowych projektów funckjonalnych

3,5 min

Średni czas wizyty użytkownika

Wyzwanie

Kluczowym aspektem w realizacji projektu pod kątem User Experience było przygotowanie witryny odpowiadającej na potrzeby grupy docelowej Klientów. Niezbędna była dokładna analiza rynku, jego potrzeb i odpowiedzi na te potrzeby.

W tym celu rozpoczęliśmy od wywiadu z interesariuszami, analizując potencjalnych odbiorców projektowanego serwisu www. W rezultacie opracowane zostały persony reprezentujące przedstawicieli grupy docelowej.

Proces

Strategy

Cele, KPI

Cele, KPI

Discovery

Audyt UX

Wywiady pogłębione

Ścieżki użytkowników

Definition

UX Design

UI Design

Prototypowanie

Testy użyteczności

Development

Persony

Za pomocą person wstępnie określiliśmy, w jaki sposób projektowany serwis będzie w stanie zaspokoić potrzeby użytkowników, bazując na opisie cech, zdolności poznawczych, potrzeb i celów.

Architektura informacji

Działając metodycznie, zaprojektowaliśmy przejrzystą strukturę informacji, dbając o zorganizowany układ elementów strony i intuicyjną nawigację.

Styleguide

Nieodzownym elementem projektowania zorientowanego na użytkownika jest dobrze przygotowany Style Guide zwierający kolory, czcionki, siatkę, ikony, wygląd przycisków itp.

User interface

Między innymi w oparciu o persony nasz zespół UI designerów opracował funkcjonalny i intuicyjny interfejs graficzny serwisu www, który po krótce prezentujemy poniżej.

Rezultat

Rezultatem współpracy z Mycie&Czyszczenie jest użyteczna i przyjazna użytkownikom strona firmowa z dedykowanym CMSem umożliwiającym zarządzanie treścią oraz oferowanymi usługami. Strona zarówno w wersji web, jak i mobile jest lekka i przyjemna. Przejrzysta struktura i funkcjonalna konstrukcja strony buduje pozytywne User Experience. Interakcja ze stroną zapewnia intuicyjny dostęp do najważniejszych informacji, w tym oferty usług.

8

Kluczowych projektów funckjonalnych

5

Przeanalizowanych ścieżek użytkowników

3,5 min

Średni czas wizyty użytkownika

Chcesz zobaczyć więcej?