Klient

Smartlux to firma zajmująca się systemami inteligentnego zarządzania domem. Firma bazując na najlepszych na świecie bezprzewodowych urządzeniach marki Fibaro, jest liderem branży inteligentnych domów Fibaro w Polsce centralnej.

Założenia

​Klient zdecydował się zmienić dotychczasową stronę www. Po analizie ruchu na dotychczasowej stronie, poznaniu jej mocnych i słabych stron przystąpiliśmy do pracy. Głównym założeniem było uproszczenie layoutu i umożliwienie użytkownikom intuicyjne poruszanie się po serwisie.

Punkt wyjściowy stanowiło logiczne uporządkowanie informacji, tak by szukane treści były łatwo dostępne. Dodatkowo ważnym elementem była obrazowa prezentacja oferowanych usług, stąd duże zdjęcia oraz ikony. Ważną rzeczą było też dostosowanie serwisu do wszelkich urządzeń mobilnych, poprzednia strona nie spełniała tych wymagań.

Realizacja

Realizację projektu poprzedzaliśmy szeroko zakrojonym reasearchem i dogłębną analizą poprzedniej wersji serwisu. W oparciu o zdefiniowane cele i uwarunkowania opracowywaliśmy koncepcje UX i projekty graficzne interfejsów, które nie tylko doskonale wpasowywały się w lokalną specyfikę, ale także efektywnie realizowały cele biznesowe naszego Klienta.

Zaimplementowane przez nas rozwiązania, takie jak intuicyjna nawigacja, optymalne CTA czy dynamiczna, połączona logicznie struktura, przyczyniają się do obniżenia współczynnika odrzuceń, jednocześnie wpływając pozytywnie na doświadczenia użytkowników.

Zakres prac
  • Przygotowanie makiet funkcjonalnych
  • Projektowanie graficzne serwisu
  • Wdrożenie serwisu internetowego
  • Responsive Web Design
  • Obsługa powdrożeniowa
  • Doradztwo technologiczne
Menu