Sympatycy przemyślanego UX i niebanalnego designu

Ponieważ sami będąc użytkownikami, myślimy jak użytkownik, co daje nam przewagę w realizacji oryginalnych produktów digitalowych.

Technologia napędzana przez user experience

Łączymy web development i użyteczny design na pierwszym miejscu stawiając pozytywne doświadczenia użytkowników (UX).

Dzięki temu droga przebyta od wejścia na stronę do kontaktu z Twoją firmą znacznie się skraca.
Odkrywamy

Meet the user
– bo najważniejsze dla nas jest poznanie użytkownika projektowanego przez nas produktu digitalowego. Definiujemy problemy, jakie napotyka, tworząc rozwiązanie, odpowiadające jego potrzebom. W oparciu o badania przygotowujemy serwis, który będzie tym samym realizował założone cele biznesowe.

  • Poznanie użytkownika
  • Definiowanie celów
  • Definiowanie problemów
  • Badania z użytkownikami

Od początku do końca

A nawet dłużej nasi Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie. Jesteśmy ich sekundantami od koncepcji projektowej, poprzez cele biznesowe i dogłębne zrozumienie problemu, który z nimi rozwiązujemy. Nasze doświadczenie jest solidną podporą podczas tej współpracy.

Współpraca partnerska

Tylko tworząc zgrany zespół z Klientem, jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom. Pomysły naszych Klientów przekuwamy w innowacyjne realizacje w postaci aplikacji i serwisów internetowych. Budujemy relację partnerką, dbając o płynną wymianę informacji na każdym etapie realizacji. Taka współpraca jest przejrzysta i pozwala na sprawne dążenie do wspólnego celu.

Działamy efektywnie

Nastawieni na wymierne rezultaty wspieramy zarówno duże marki, jak i wyjątkowe start-upy. Zdobyte doświadczenie w wielu branżach pozwala nam tworzyć złożone rozwiązania cyfrowe. Wierzymy, że nasz wkład przyczynia się do zwiększenia wydajności biznesów, przynosząc zadowolenie naszym partnerom. Ponieważ Twój sukces to nasz sukces!

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Masz pomysł na projekt? Umów się na bezpłatną konsultację online, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

+48 500 370 348

info@ohsofresh.pl

    To top