Realizacje

Timberlux

Klient zatrudnił nas do przygotowania nowoczesnej witryny. Po przeprowadzeniu wielu rozmów oraz analizie dotychczasowych materiałów reklamowych firmy zapadła decyzja o odnowieniu wizerunku firmy. 

W następnym kroku przygotowaliśmy stronę internetową, która pełni jednocześnie katalog produktów. 

Laguna Gąski

Zostaliśmy zatrudnieni do zmiany dotychczasowego wizerunku firmy. W pierwszej kolejności przygotowaliśmy spójną identyfikację wizualną. Następnie przeszliśmy do przygotowania nowoczesnej strony internetowej. 

Dystrybutor OZE

Byliśmy odpowiedzialni za wprowadzenie firmy na rynek. W pierwszej kolejności zajęliśmy się przygotowaniem logotypu oraz identyfikacji wizualnej. Następnie przygotowaliśmy nowoczesną stronę internetową.

MMC Motors

Dla naszego Klienta przygotowujemy nowoczesną stronę www. Wpisującą się w identyfikację wizualną firmy oraz intuicyjną dla użytkownika. Strona będzie w 100% zintegrowana z serwisem otomoto.

Stay tuned!

Petra Invest

Zajmujemy się wprowadzeniem firmy na rynek. Przygotowaliśmy logotyp, pełną identyfikację wizualną i obecnie pracujemy nad stworzeniem nowoczesnej strony internetowej. Stay tuned!

Ventana Decor

Ventana Decor – aranżacje okien i stylowe dodatki do wnętrz. Współpracę zaczęliśmy od stworzenia logotypu oraz identyfikacji wizualnej firmy. Następną realizacją będzie przygotowanie nowoczesnej i przyjaznej dla użytkowników strony internetowej – już wkrótce!

AZ Team

AZ Team – zajmuje się świadczeniem usług z zakresu mechaniki pojazdowej. Zostaliśmy poproszeni o zmianę wizerunku firmy. Przygotowaliśmy logotyp oraz całą identyfikację wizualną

Smartlux

Klient zdecydował się zmienić dotychczasową stronę www. Po analizie ruchu na dotychczasowej stronie, poznaniu jej mocnych i słabych stron przystąpiliśmy do pracy. Obrazowa prezentacja oferowanych usług, dostosowanie serwisu do urządzeń mobilnych oraz dynamiczna, połączona logicznie struktura  wpływają pozytywnie na doświadczenia użytkowników.

Regalo Gifts Group
Zostaliśmy poproszeni o całkowite przebudowanie marki Regalo Gifts Group. Dzięki temu powstał nowoczesny logotyp wpisujący się w aktualne trendy. Nowy wizerunek marki wprowadza dużo świeżości i nowoczesności, natomiast wykorzystana kolorystyka sprawia, że jest on bardziej dynamiczny.
Glam Wedding
Glam Wedding to firma, zajmująca się organizowaniem wesel pod kątem audiowizualnym. Przygotowaliśmy dla klienta identyfikację wizualną, począwszy od logotypu. Postawiliśmy na elegancki design połączony z nowoczesnymi rozwiązaniami, aby wizerunek marki prezentował się profesjolanie.
AS Finanse
Zostaliśmy wyznaczeni do wprowadzenia nowej marki na rynek. AS Finanse to firma zajmująca się doradztwem finansowym. Poza logotypem oraz projektami identyfikacji wizualnej przygotowaliśmy dla firmy nowoczesny serwis internetowy, pełny nowoczesnych efektów z zakresu UX.
PrintSto
PrintSto to firma, która specjalizuje się w tworzeniu nadruków jedną z najnowocześniejszych technologii jaką jest druk DTG. Współpraca rozpoczęła się od przerobienia logotypu firmy. Pozwoliło to na stworzenie spójnego wizerunku marki. Dzięki wykorzystaniu najświeższych rozwiązań z zakresu UX oraz trendów w projektowaniu uzyskaliśmy atrakcyjny wizualnie i przyjazny użytkownikowi serwis internetowy.
High Class Brands
Strona wizerunkowa dla marki High Class Brands, dystrybutora wyłącznie ekskluzywnych alkoholi. Dla naszego Klienta przygotowujemy serwis internetowy. Ekskluzywne alkohole wymagają ekskluzywnej oprawy – one-page layout oraz parallax będą idealnym rozwiązaniem!
Restauracja Diavolla

Restauracja DIAVOLLA w Garwolinie doskonale odzwierciedla klimat domowej atmosfery oraz dobrego stylu. Mieści się w nowoczesnym dużym pasażu z ogródkiem. Restauracja po zmianie właścicieli funkcjonuje z powodzeniem od 2016 roku. Goście mogą przebierać w daniach polskich oraz włoskich.

HD Technology
Byliśmy odpowiedzialni za wprowadzenie marki HD Technology na rynek. Przygotowaliśmy logotyp, identyfikację wizualną oraz stronę internetową. Przygotowaliśmy nowoczesny serwis internetowy. Serwis pełen efektu parallax, płynnych przejść oraz dużych zdjęć obrazujących ofertę firmy.
Herz System

Herz System obsługuje klientów instytucjonalnych i odbiorców indywidualnych, w zakresie dostawy, montażu i serwisu bram, prac związanych z ogrodzeniem terenu, montażem bram garażowych i wjazdowych, automatyzacją bram i wjazdów, instalacją domofonów i elektryczną, działająca od 2003 roku. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom uzyskaliśmy przejrzysty i przyjazny użytkownikowi sklep internetowy.

Restauracja Rokola
Zajmujemy się oprawą graficzną Restauracji Rokola. Poza projektami logotypu oraz wszelkich materiałów reklamowych czy menu Restauracji, zaprojektowaliśmy również serwis www. Wykorzystaliśmy wiele nowoczesnych rozwiązań jak parallax oraz mikroefekty user experience.
Przedszkole Przytulaki
Współpracę z Przedszkolem Przytulaki rozpoczęliśmy od kooperacji z klientem oraz architektem odnośnie wystroju wnętrza przedszkola. Chcieliśmy zadbać, żeby zarówno wnętrze, jak i identyfikacja wizualna spójnie tworzyły wizerunek marki.
RadPik
Firma Rad-Pik specjalizuje się szeroko pojętym doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Nasza agencja została zaproszona do współpracy, której głownym założeniem była całkowita zmiana wizerunku firmy. Stworzona przez nas witryna to nowoczesne rozwiązanie, pełne najnowszych rozwiązań z dziedziny webdesign’u.
Menu